kurumsal

KURUMSAL

kurumsal

2002 yılından bu yana yüzlerce Kurumsal Piknik organizasyonu gerçekleştirdik. Eğlenen çocuklar, halay çeken kalabalıklar, ızgara kokuları, rengârenk balonlar ve mutlu insanlar bıraktık hep ardımızda…

Çoğu işimiz stres yüklü geçti. Yolunda gitmeme ihtimali olan her şey aşılması gereken bir engel gibi önümüzde durdu. Bir kaza olmaması, yemeğin vaktinde yetişmesi, tuvaletlerin daima temiz olması ve en küçük detaya kadar çözümler oluşturduk.  Her yaştan insanın o günden keyif alması ve bizlere giderken teşekkür etmesi için tüm gücümüzle ve tecrübemizle çabaladık. Sonuç daima olumlu oldu. Bu web sayfasını hazırlarken birçok fotoğrafa bakmamız gerekti. O kadar çok fotoğraf vardı ki, seçmek için epey uğraştık. Her birinin farklı hikâyesi olan yüzlerce iş yaptığımızı bir defa daha hatırladık ve epeyce mutlu hissettik. Ve bizi mutlu eden bir işe sahip olduğumuz içinde kendimizi ayrıcalıklı hissettik.

Yılda ortalama 50 binin üzerinde kişiye kurumsal piknik hizmeti veriyoruz. Gerek fabrika alanlarında gerek özel piknik alanlarında konsepte uygun, a dan z ye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek çözümler sunarken, yenilikçi, ekonomik ve eğlence düzeyi yüksek işler ürettik. Türkiye’nin en büyük markaları ve firmaları ile 2002 yılından bu yana yaptığımız organizasyonlar her yıl yeni ürün ve hizmetlerle daha da renklenmekte ve en iyi şekilde tamamlanmaktadır. İnovasyona olan inancımızla sektörümüzde daima yenilikçi olduk. 2020 yılında da gerçekleştirdiğimiz yeni anlayış reformu ile başta piknik organizasyonları olmak üzere planladığınız her türden benzeri etkinlikte sizlere hizmet vermek için hazırız.

Kurumsal piknik organizasyonlarınız ve benzeri etkinlikleriniz için öneri ve çözümlerimizi görmek isterseniz, sizleri ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duyarız.

 

PİKNİKÇİ EKİBİ